love_anime_forum
Bun venit pe site!
Lista Forumurilor Pe Tematici
love_anime_forum | Inregistrare | Login

POZE LOVE_ANIME_FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sexy_andrea2006 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Sibiu
cauta Barbat
27 - 53 ani
love_anime_forum / Inuyasha! / Care arma va pare cea mai puternica?Tessaiga,Tokijin,Hiraikotsu... Moderat de Kurama.The_Best
Autor
Mesaj Pagini: 1
Dark_angel_4_u
admin night

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 58
eu zic ca Tessaiga !Voi ce ziceti?

_______________________________________
^_^Fan Anime For Ever^_^

pus acum 19 ani
   
layla&yuri
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 66
poi....shi io zik acelasi lucru....pana la urma tessaiga e sabia lu inu, iar inu e pers principal...deci e logic

_______________________________________


pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la